Os 26407 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mělník | 15.07 | 1 | |||
Velký Borek | 15.10 | 15.10 | |||
Mělnická Vrutice | 15.13 | 15.13 | |||
Hleďsebe | 15.19 | 15.19 | |||
Lhotka u Mělníka zastávka | 15.21 | 15.21 | |||
Lhotka u Mělníka | 15.23 | 15.23 | |||
Nebužely | 15.30 | 15.30 | |||
Živonín | 15.33 | 15.33 | |||
Kanina | 15.37 | 15.37 | |||
Mšeno | 15.43 | 15.46 | 2 | ||
Skramouš | 15.50 | 15.50 | |||
Vrátno | 15.54 | 15.54 | |||
Trnová | 15.58 | 15.58 | |||
Sudoměř u Mladé Boleslavi | 16.02 | 16.02 | |||
Skalsko | 16.04 | 16.04 | |||
Katusice | 16.08 | 16.10 | 2 | ||
Líny | 16.14 | 16.14 | |||
Bukovno | 16.17 | 16.17 | |||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 16.30 | 16.40 | 3 | ||
Mladá Boleslav město | 16.46 | 1/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci