Os 26283 | |
Řazení vlaku: 840 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tanvald | 20.25 | 2 | |||
Velké Hamry město | 20.29 | 20.29 | |||
Velké Hamry | 20.31 | 20.31 | |||
Plavy | 20.33 | 20.33 | |||
Návarov | 20.38 | 20.38 | |||
Jesenný | 20.43 | 20.43 | |||
Spálov | 20.48 | 20.48 | |||
Železný Brod | 20.52 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci