Os 26001 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rumburk | 7.47 | 3 | |||
Dolní Křečany | 7.50 | 7.50 | |||
Staré Křečany | 7.54 | 7.54 | |||
Panský | 7.57 | 8.00 | 1 | ||
Brtníky | 8.03 | 8.03 | |||
Mikulášovice horní nádraží | 8.08 | 8.08 | |||
Mikulášovice střed | 8.12 | 8.12 | |||
Mikulášovice dolní nádraží | 8.18 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci