Os 2546 | |
Řazení vlaku: 451 + 451 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Benešov u Prahy | 16.02 | 2 | |||
Mrač | 16.08 | 16.08 | |||
Čerčany | 16.11 | 16.12 | 1 | ||
Pyšely | 16.14 | 16.14 | |||
Čtyřkoly | 16.16 | 16.17 | |||
Senohraby | 16.20 | 16.21 | 1 | ||
Mirošovice u Prahy | 16.23 | 16.23 | |||
Mnichovice | 16.26 | 16.27 | |||
Strančice | 16.30 | 16.31 | 2/3 | ||
Světice | 16.34 | 16.34 | |||
Říčany | 16.37 | 16.38 | 2 | ||
Praha-Kolovraty | 16.41 | 16.42 | |||
Praha-Uhříněves | 16.45 | 16.45 | 1/1 | ||
Praha-Horní Měcholupy | 16.48 | 16.48 | |||
Praha-Hostivař | 16.51 | 16.51 | 4 | ||
Praha-Strašnice zastávka | 16.55 | 16.55 | |||
Praha-Vršovice | 17.00 | 17.01 | 1 | ||
Praha hlavní nádraží | 17.05 | 6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci