Os 2542 | |
Řazení vlaku: 451 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Benešov u Prahy | 15.02 | 2 | |||
Mrač | 15.08 | 15.08 | |||
Čerčany | 15.11 | 15.12 | 1 | ||
Pyšely | 15.14 | 15.14 | |||
Čtyřkoly | 15.16 | 15.17 | |||
Senohraby | 15.20 | 15.21 | 1 | ||
Mirošovice u Prahy | 15.23 | 15.23 | |||
Mnichovice | 15.26 | 15.27 | |||
Strančice | 15.30 | 15.31 | 2/3 | ||
Světice | 15.34 | 15.34 | |||
Říčany | 15.37 | 15.38 | 2 | ||
Praha-Kolovraty | 15.41 | 15.42 | |||
Praha-Uhříněves | 15.45 | 15.45 | 1/1 | ||
Praha-Horní Měcholupy | 15.48 | 15.48 | |||
Praha-Hostivař | 15.51 | 15.51 | 4 | ||
Praha-Strašnice zastávka | 15.55 | 15.55 | |||
Praha-Vršovice | 16.00 | 16.01 | 1 | ||
Praha hlavní nádraží | 16.05 | 6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci