Os 2540 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Benešov u Prahy | 14.32 | 2 | |||
Mrač | 14.38 | 14.38 | |||
Čerčany | 14.41 | 14.42 | 1 | ||
Pyšely | 14.44 | 14.44 | |||
Čtyřkoly | 14.46 | 14.47 | |||
Senohraby | 14.50 | 14.51 | 1 | ||
Mirošovice u Prahy | 14.53 | 14.53 | |||
Mnichovice | 14.56 | 14.57 | |||
Strančice | 15.00 | 15.01 | 2/3 | ||
Světice | 15.04 | 15.04 | |||
Říčany | 15.07 | 15.08 | 2 | ||
Praha-Kolovraty | 15.11 | 15.12 | |||
Praha-Uhříněves | 15.15 | 15.15 | 1/1 | ||
Praha-Horní Měcholupy | 15.18 | 15.18 | |||
Praha-Hostivař | 15.21 | 15.21 | 4 | ||
Praha-Strašnice zastávka | 15.25 | 15.25 | |||
Praha-Vršovice | 15.30 | 15.31 | 1 | ||
Praha hlavní nádraží | 15.35 | 15.40 | 5 | ||
Praha-Vysočany | 15.46 | 15.47 | 1 | ||
Praha-Horní Počernice | 15.55 | 2/5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci