Os 2535 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 12.49 | 6 | |||
Praha-Vršovice | 12.53 | 12.54 | 2 | ||
Praha-Strašnice zastávka | 12.57 | 12.58 | |||
Praha-Hostivař | 13.02 | 13.03 | 3 | ||
Praha-Horní Měcholupy | 13.05 | 13.06 | |||
Praha-Uhříněves | 13.08 | 13.09 | 2 | ||
Praha-Kolovraty | 13.12 | 13.12 | |||
Říčany | 13.15 | 13.16 | 1 | ||
Světice | 13.19 | 13.20 | |||
Strančice | 13.23 | 13.24 | 1/2 | ||
Mnichovice | 13.27 | 13.27 | |||
Mirošovice u Prahy | 13.30 | 13.31 | |||
Senohraby | 13.33 | 13.33 | 2 | ||
Čtyřkoly | 13.37 | 13.37 | |||
Pyšely | 13.39 | 13.40 | |||
Čerčany | 13.42 | 13.43 | 2 | ||
Mrač | 13.45 | 13.45 | |||
Benešov u Prahy | 13.52 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci