Os 2519 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 6.59 | 4 | |||
Kolín-Zálabí | 7.01 | 7.01 | |||
Veltruby | 7.05 | 7.05 | |||
Velký Osek | 7.08 | 7.09 | 4 | ||
Libice nad Cidlinou | 7.11 | 7.12 | 2 | ||
Poděbrady | 7.16 | 7.17 | 2 | ||
Velké Zboží | 7.20 | 7.20 | |||
Nymburk hlavní nádraží | 7.26 | 7.27 | 3 | ||
Kostomlaty nad Labem | 7.32 | 7.32 | 4 | ||
Lysá nad Labem | 7.39 | 7.41 | 2 | ||
Čelákovice-Jiřina | 7.47 | 7.47 | |||
Čelákovice | 7.49 | 7.50 | 4 | ||
Zeleneč | 7.57 | 7.57 | |||
Praha-Horní Počernice | 8.01 | 8.02 | 2/4 | ||
Praha-Vysočany | 8.10 | 8.11 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 8.17 | 8.19 | 6 | ||
Praha-Vršovice | 8.23 | 8.24 | 2 | ||
Praha-Strašnice zastávka | 8.27 | 8.28 | |||
Praha-Hostivař | 8.32 | 8.33 | 3 | ||
Praha-Horní Měcholupy | 8.35 | 8.36 | |||
Praha-Uhříněves | 8.38 | 8.39 | 2 | ||
Praha-Kolovraty | 8.42 | 8.42 | |||
Říčany | 8.45 | 8.46 | 1 | ||
Světice | 8.49 | 8.50 | |||
Strančice | 8.53 | 8.54 | 1/2 | ||
Mnichovice | 8.57 | 8.57 | |||
Mirošovice u Prahy | 9.00 | 9.01 | |||
Senohraby | 9.03 | 9.03 | 2 | ||
Čtyřkoly | 9.07 | 9.07 | |||
Pyšely | 9.09 | 9.10 | |||
Čerčany | 9.12 | 9.13 | 2 | ||
Mrač | 9.15 | 9.15 | |||
Benešov u Prahy | 9.22 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci