Os 2518 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Benešov u Prahy | 8.32 | 2 | |||
Mrač | 8.38 | 8.38 | |||
Čerčany | 8.41 | 8.42 | 1 | ||
Pyšely | 8.44 | 8.44 | |||
Čtyřkoly | 8.46 | 8.47 | |||
Senohraby | 8.50 | 8.51 | 1 | ||
Mirošovice u Prahy | 8.53 | 8.53 | |||
Mnichovice | 8.56 | 8.57 | |||
Strančice | 9.00 | 9.01 | 2/3 | ||
Světice | 9.04 | 9.04 | |||
Říčany | 9.07 | 9.08 | 2 | ||
Praha-Kolovraty | 9.11 | 9.12 | |||
Praha-Uhříněves | 9.15 | 9.15 | 1/1 | ||
Praha-Horní Měcholupy | 9.18 | 9.18 | |||
Praha-Hostivař | 9.21 | 9.21 | 4 | ||
Praha-Strašnice zastávka | 9.25 | 9.25 | |||
Praha-Vršovice | 9.30 | 9.31 | 1 | ||
Praha hlavní nádraží | 9.35 | 6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci