Os 25025 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Přelouč | 18.15 | 1/1 | |||
Valy u Přelouče zastávka | 18.19 | 18.19 | |||
Veselí u Přelouče | 18.22 | 18.22 | |||
Choltice | 18.28 | 18.28 | |||
Jeníkovice | 18.30 | 18.30 | |||
Heřmanův Městec | 18.35 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci