Os 24808 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Znojmo | 11.04 | vlevo/1 | |||
Citonice | 11.12 | 11.12 | |||
Olbramkostel | 11.17 | 11.18 | 3 | ||
Šumná | 11.24 | 11.26 | 3 | ||
Grešlové Mýto | 11.33 | 11.33 | 3 | ||
Blížkovice | 11.36 | 11.37 | |||
Vesce | 11.40 | 11.40 | |||
Moravské Budějovice | 11.46 | 11.46 | 4 | ||
Bohušice | 11.51 | 11.51 | |||
Jaroměřice nad Rokytnou | 11.54 | 11.55 | 4 | ||
Šebkovice | 11.59 | 11.59 | |||
Kojetice na Moravě | 12.03 | 12.04 | 3 | ||
Stařeč | 12.10 | 12.11 | 3 | ||
Hvězdoňovice | 12.16 | 12.16 | |||
Okříšky | 12.21 | 1/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci