Os 24561 | |
Řazení vlaku: 433 + 3xBa050 + Dad056 + 3xBa050 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Zastávka u Brna | 14.55 | 2 | |||
Rosice u Brna | 14.58 | 14.59 | |||
Tetčice | 15.03 | 15.07 | 2 | ||
Omice | 15.12 | 15.12 | |||
Střelice | 15.18 | 15.18 | 2 | ||
Střelice dolní | 15.21 | 15.22 | |||
Troubsko | 15.24 | 15.25 | |||
Brno hlavní nádraží | 15.37 | I |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci