Os 24537/6 | |
Řazení vlaku: 750.7_ncomb + 750.7 + Bdmtee275 + 3xBdmtee281 + Bdmtee275 + 3xBdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mikulov na Moravě | 18.45 | 4 | |||
Valtice město | 18.57 | 18.58 | |||
Břeclav | 19.09 | 19.11 | 2 | ||
Vranovice | 19.35 | 19.36 | 1/2 | ||
Hrušovany u Brna | 19.42 | 19.43 | 1/4 | ||
Rajhrad | 19.48 | 19.49 | |||
Brno hlavní nádraží | 20.00 | II |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci