Os 24522 | |
Řazení vlaku: 801 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Břeclav | 11.10 | 1 | |||
Boří les | 11.14 | 11.15 | 2 | ||
Poštorná | 11.18 | 11.21 | 2 | ||
Charvátská Nová Ves | 11.24 | 11.25 | |||
Lednice rybníky | 11.34 | 11.35 | |||
Lednice | 11.38 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci