..: Trasa vlaku Os 20226 - JŘ 2013 :..
Os 20226
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Častolovice   20.47 1
  Častolovice zastávka  20.49 20.49 
  Synkov  20.52 20.52 
  Slemeno  20.55 20.55 
  Rychnov nad Kněžnou  21.00 21.10 2
  Rychnov nad Kněžnou zastávka  21.12 21.12 
  Solnice zastávka  21.19 21.19 
  Solnice  21.21  2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster