..: Trasa vlaku Os 20204 - JŘ 2013 :..
Os 20204
Řazení vlaku: 810 + BDtax782  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Týniště nad Orlicí   7.08 3
  Lípa nad Orlicí  7.11 7.11 
  Čestice  7.15 7.15 
  Častolovice  7.18 7.22 2
  Častolovice zastávka  7.24 7.24 
  Synkov  7.28 7.28 
  Slemeno  7.32 7.32 
  Rychnov nad Kněžnou  7.37 7.39 2
  Rychnov nad Kněžnou zastávka  7.41  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster