..: Trasa vlaku Os 20203 - JŘ 2013 :..
Os 20203
Řazení vlaku: 2x810 + BDtax782  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Solnice   14.19 2
  Solnice zastávka  14.20 14.20 
  Rychnov nad Kněžnou zastávka  14.28 14.28 
  Rychnov nad Kněžnou  14.30 14.31 2
  Častolovice zastávka  14.41 14.41 
  Častolovice  14.43 14.45 2
  Čestice  14.47 14.47 
  Lípa nad Orlicí  14.51 14.51 
  Týniště nad Orlicí  14.55  3



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster