Vlak Os 20056 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Letohrad | 19.10 | 3 | |||
Dolní Dobrouč | 19.15 | 19.16 | |||
Dolní Libchavy | 19.28 | 19.29 | |||
Ústí nad Orlicí | 19.35 | 19.40 | letohradské/1 | ||
Brandýs nad Orlicí | 19.51 | 19.52 | |||
Choceň | 19.58 | 3 |
jede 11.V.;
historický motorový vlak, globální cena
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci