Os 20028 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Letohrad | 12.59 | 3 | |||
Dolní Dobrouč | 13.03 | 13.03 | |||
Hnátnice | 13.05 | 13.06 | |||
Lanšperk | 13.08 | 13.09 | 1 | ||
Černovír | 13.11 | 13.12 | |||
Dolní Libchavy | 13.15 | 13.15 | |||
Ústí nad Orlicí | 13.20 | letohradské/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci