Os 20026 | |
Řazení vlaku: 841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Letohrad | 11.43 | 3 | |||
Dolní Dobrouč | 11.47 | 11.47 | |||
Hnátnice | 11.49 | 11.50 | |||
Lanšperk | 11.52 | 11.55 | 1 | ||
Černovír | 11.57 | 11.58 | |||
Dolní Libchavy | 12.01 | 12.01 | |||
Ústí nad Orlicí | 12.06 | letohradské/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci