Vlak Os 20019 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Letohrad | 10.20 | 3 | |||
Verměřovice | 10.28 | 10.30 | |||
Jablonné nad Orlicí | 10.37 | 10.42 | 1/2 | ||
Mladkov | 10.56 | 10.58 | |||
Lichkov | 11.04 | 11.06 | 2/3 | ||
Dolní Lipka | 11.14 | 3 |
jede 7.XII.;
historický parní vlak, globální cena
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci