Os 20007 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Orlicí | 13.45 | letohradské/1 | |||
Dolní Libchavy | 13.49 | 13.49 | |||
Černovír | 13.52 | 13.53 | |||
Lanšperk | 13.55 | 13.56 | 2 | ||
Hnátnice | 13.58 | 13.58 | |||
Dolní Dobrouč | 14.01 | 14.01 | |||
Letohrad | 14.06 | 14.08 | 4 | ||
Verměřovice | 14.13 | 14.14 | |||
Jablonné nad Orlicí | 14.18 | 14.19 | 1/2 | ||
Jamné nad Orlicí | 14.21 | 14.22 | |||
Těchonín | 14.25 | 14.26 | 1 | ||
Mladkov | 14.29 | 14.30 | |||
Lichkov | 14.33 | 2/3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci