Os 19900 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Smíchov | 5.31 | 3 | |||
Praha-Hlubočepy | 5.35 | 5.35 | |||
Praha-Holyně | 5.38 | 5.38 | |||
Praha-Řeporyje | 5.43 | 5.44 | 3 | ||
Zbuzany | 5.47 | 5.47 | |||
Rudná u Prahy | 5.52 | 5.52 | 3 | ||
Nučice | 5.57 | 6.02 | 2 | ||
Nučice zastávka | 6.04 | 6.04 | |||
Loděnice | 6.10 | 6.10 | 2 | ||
Vráž u Berouna | 6.15 | 6.15 | 2 | ||
Beroun-Závodí | 6.20 | 6.24 | 2 | ||
Beroun | 6.27 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök