Sp 1986 „Vysočina“ | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Havlíčkův Brod | 12.08 | 5 | |||
Břevnice | 12.14 | 12.14 | |||
Rozsochatec | 12.19 | 12.20 | 2 | ||
Chotěboř | 12.27 | 12.32 | 3 | ||
Bílek | 12.37 | 12.37 | |||
Sobíňov | 12.40 | 12.40 | |||
Ždírec nad Doubravou | 12.44 | 12.45 | 3 | ||
Stružinec | 12.50 | 12.50 | |||
Vítanov | 12.56 | 12.56 | |||
Hlinsko v Čechách | 13.00 | 13.01 | 3 | ||
Žďárec u Skutče | 13.16 | 13.17 | 4 | ||
Chrast u Chrudimi | 13.29 | 13.30 | 4 | ||
Slatiňany | 13.37 | 13.38 | 4 | ||
Chrudim | 13.43 | 13.44 | 3 | ||
Pardubice-Rosice nad Labem | 13.59 | 14.09 | 2 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 14.12 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci