Sp 1981 „Kunětická hora“ | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 7.49 | 2 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 7.52 | 8.01 | 2 | ||
Chrudim | 8.13 | 8.14 | 3 | ||
Slatiňany | 8.18 | 8.19 | 4 | ||
Chrast u Chrudimi | 8.26 | 8.26 | 4 | ||
Žďárec u Skutče | 8.40 | 8.41 | 4 | ||
Hlinsko v Čechách | 8.56 | 9.06 | 2 | ||
Vítanov | 9.09 | 9.09 | |||
Stružinec | 9.14 | 9.14 | |||
Ždírec nad Doubravou | 9.19 | 9.20 | 3 | ||
Sobíňov | 9.25 | 9.25 | |||
Bílek | 9.27 | 9.27 | |||
Chotěboř | 9.32 | 9.33 | 3 | ||
Rozsochatec | 9.40 | 9.41 | 2 | ||
Břevnice | 9.46 | 9.46 | |||
Havlíčkův Brod | 9.53 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci