Sp 1977 „Svojanov“ | |
Řazení vlaku: 363 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Choceň | 14.18 | 1 | |||
Brandýs nad Orlicí | 14.22 | 14.23 | |||
Ústí nad Orlicí | 14.31 | 14.32 | praľské/3 | ||
Ústí nad Orlicí město | 14.35 | 14.35 | |||
Dlouhá Třebová | 14.38 | 14.38 | 2 | ||
Česká Třebová | 14.45 | 14.47 | 4 | ||
Opatov | 14.54 | 14.54 | 4 | ||
Svitavy | 14.59 | 15.02 | 2/3 | ||
Hradec nad Svitavou | 15.06 | 15.07 | |||
Březová nad Svitavou-Dlouhá | 15.12 | 15.13 | |||
Březová nad Svitavou | 15.16 | 15.17 | 3 | ||
Moravská Chrastová | 15.18 | 15.19 | |||
Rozhraní | 15.21 | 15.22 | |||
Letovice | 15.27 | 15.30 | 4 | ||
Skalice nad Svitavou | 15.39 | 15.41 | 2 | ||
Blansko | 15.51 | 15.52 | 2 | ||
Brno hlavní nádraží | 16.12 | III |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci