Os 19414 | |
Řazení vlaku: 809 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čelákovice | 11.36 | 3 | |||
Čelákovice zastávka | 11.39 | 11.39 | |||
Lázně Toušeň | 11.44 | 11.44 | |||
Brandýs nad Labem zastávka | 11.50 | 11.50 | |||
Brandýs nad Labem-Zápská | 11.52 | 11.52 | |||
Brandýs nad Labem | 11.54 | 12.02 | 3 | ||
Polerady nad Labem | 12.07 | 12.07 | |||
Kostelec nad Labem | 12.11 | 12.11 | |||
Jiřice | 12.16 | 12.16 | |||
Lobkovice | 12.19 | 12.19 | |||
Neratovice město | 12.22 | 12.22 | |||
Neratovice | 12.27 | 1./1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci