Sp 1932 „Vltava Dunaj“ | |
Řazení vlaku: 1116 + 2xBmpz-l + Bmpz-s Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Horní Dvořiště | 11.01 | 11.02 | 1 | ||
Rybník | 11.09 | 11.10 | 1/3 | ||
Kaplice | 11.25 | 11.26 | 3 | ||
Velešín město | 11.35 | 11.36 | |||
České Budějovice | 11.55 | IV |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci