Os 19313 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kouřim | 10.17 | 2 | |||
Bošice | 10.23 | 10.23 | |||
Zalešany | 10.26 | 10.26 | |||
Žabonosy | 10.29 | 10.29 | |||
Plaňany zastávka | 10.31 | 10.31 | |||
Plaňany | 10.34 | 10.35 | 2 | ||
Vrbčany | 10.38 | 10.38 | |||
Chroustov | 10.42 | 10.42 | |||
Chotutice | 10.45 | 10.45 | |||
Radim | 10.47 | 10.47 | |||
Pečky | 10.53 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci