Os 19311 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kouřim | 8.17 | 2 | |||
Bošice | 8.23 | 8.23 | |||
Zalešany | 8.26 | 8.26 | |||
Žabonosy | 8.29 | 8.29 | |||
Plaňany zastávka | 8.31 | 8.31 | |||
Plaňany | 8.34 | 8.35 | 2 | ||
Vrbčany | 8.38 | 8.38 | |||
Chroustov | 8.42 | 8.42 | |||
Chotutice | 8.45 | 8.45 | |||
Radim | 8.47 | 8.47 | |||
Pečky | 8.53 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci