Sp 1915 „Glacensis“ | |
Řazení vlaku: 163 + 3xAz + BDs449 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 5.37 | 2 | |||
Kolín dílny | 5.39 | 5.39 | |||
Starý Kolín | 5.43 | 5.43 | |||
Záboří nad Labem | 5.47 | 5.47 | 1/3 | ||
Týnec nad Labem | 5.49 | 5.49 | |||
Kojice | 5.52 | 5.52 | |||
Chvaletice | 5.54 | 5.54 | |||
Řečany nad Labem | 5.58 | 5.58 | 2 | ||
Lhota pod Přeloučí | 6.01 | 6.01 | |||
Přelouč | 6.05 | 6.08 | 1/2 | ||
Valy u Přelouče | 6.11 | 6.11 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 6.18 | 6.31 | 4 | ||
Pardubice-Pardubičky | 6.34 | 6.34 | |||
Moravany | 6.42 | 6.42 | 1/2 | ||
Choceň | 6.54 | 7.02 | 1 | ||
Brandýs nad Orlicí | 7.07 | 7.07 | |||
Ústí nad Orlicí | 7.16 | 7.17 | letohradské/2 | ||
Dolní Libchavy | 7.21 | 7.21 | |||
Lanšperk | 7.26 | 7.28 | 2 | ||
Hnátnice | 7.30 | 7.30 | |||
Dolní Dobrouč | 7.32 | 7.33 | |||
Letohrad | 7.37 | 7.39 | 4 | ||
Verměřovice | 7.44 | 7.45 | |||
Jablonné nad Orlicí | 7.49 | 7.50 | 1/2 | ||
Jamné nad Orlicí | 7.52 | 7.52 | |||
Těchonín | 7.56 | 7.57 | 1 | ||
Mladkov | 8.01 | 8.02 | |||
Lichkov | 8.05 | 8.07 | 2/3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci