Os 19123 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Benešov u Prahy | 22.26 | 1 | |||
Myslíč | 22.31 | 22.31 | |||
Struhařov | 22.34 | 22.34 | |||
Dobříčkov | 22.37 | 22.37 | |||
Postupice | 22.40 | 22.41 | 3 | ||
Městečko u Benešova | 22.45 | 22.45 | |||
Lhota Veselka | 22.47 | 22.47 | |||
Domašín | 22.51 | 22.51 | |||
Znosim | 22.57 | 22.57 | |||
Vlašim | 23.00 | 23.01 | 2 | ||
Vlašim zastávka | 23.03 | 23.03 | |||
Bolina | 23.08 | 23.08 | |||
Zdislavice | 23.11 | 23.11 | |||
Trhový Štěpánov | 23.17 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci