..: Trasa vlaku Os 19071 - JŘ 2013 :..
Os 19071
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Vrané nad Vltavou   22.09 2
  Skochovice  22.11 22.11 
  Měchenice  22.14 22.14 
  Bojov  22.25 22.25 
  Bojanovice  22.28 22.28 
  Čisovice  22.32 22.32 2
  Rymaně  22.38 22.38 
  Mníšek pod Brdy  22.40 22.41 3
  Nová Ves pod Pleší  22.46 22.46 
  Malá Hraštice  22.51 22.51 
  Mokrovraty  22.57 22.57 
  Stará Huť  23.03 23.03 
  Dobříš  23.05  2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster