..: Trasa vlaku Os 19064 - JŘ 2013 :..
Os 19064
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš   17.32 1
  Stará Huť  17.35 17.35 
  Mokrovraty  17.41 17.41 
  Malá Hraštice  17.47 17.47 
  Nová Ves pod Pleší  17.52 17.52 
  Mníšek pod Brdy  17.58 17.58 3
  Rymaně  18.00 18.00 
  Čisovice  18.06 18.07 3
  Bojanovice  18.10 18.10 
  Bojov  18.13 18.13 
  Klínec  18.18 18.18 
  Měchenice  18.24 18.25 2
  Skochovice  18.27 18.27 
  Vrané nad Vltavou  18.31 18.37 2
  Dolní Břežany-Jarov  18.40 18.40 
  Praha-Zbraslav  18.43 18.44 3
  Praha-Komořany  18.47 18.47 
  Praha-Modřany zastávka  18.51 18.51 
  Praha-Braník  18.54 18.54 3
  Praha-Krč  18.58 18.58 2/2
  Praha-Vršovice  19.05 19.06 2
  Praha hlavní nádraží  19.10  5



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster