..: Trasa vlaku Os 19056 - JŘ 2013 :..
Os 19056
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš   9.31 1
  Stará Huť  9.34 9.34 
  Mokrovraty  9.40 9.40 
  Malá Hraštice  9.46 9.46 
  Nová Ves pod Pleší  9.51 9.51 
  Mníšek pod Brdy  9.57 10.03 3
  Rymaně  10.05 10.05 
  Čisovice  10.11 10.12 3
  Bojanovice  10.15 10.15 
  Bojov  10.18 10.18 
  Klínec  10.23 10.23 
  Měchenice  10.29 10.30 2
  Skochovice  10.32 10.32 
  Vrané nad Vltavou  10.36 10.37 2
  Dolní Břežany-Jarov  10.40 10.40 
  Praha-Zbraslav  10.43 10.44 3
  Praha-Komořany  10.47 10.47 
  Praha-Modřany zastávka  10.51 10.51 
  Praha-Braník  10.54 10.54 3
  Praha-Krč  10.58 10.58 2/2
  Praha-Vršovice  11.05 11.06 2
  Praha hlavní nádraží  11.10  5



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster