..: Trasa vlaku Os 19055 - JŘ 2013 :..
Os 19055
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   10.30 6
  Praha-Vršovice  10.34 10.35 2
  Praha-Krč  10.41 10.41 2/2
  Praha-Braník  10.45 10.46 3
  Praha-Modřany zastávka  10.50 10.50 
  Praha-Komořany  10.52 10.52 
  Praha-Zbraslav  10.56 10.56 3
  Dolní Břežany-Jarov  11.00 11.00 
  Vrané nad Vltavou  11.03 11.04 2
  Skochovice  11.06 11.06 
  Měchenice  11.09 11.10 2
  Klínec  11.15 11.15 
  Bojov  11.20 11.20 
  Bojanovice  11.23 11.23 
  Čisovice  11.27 11.27 2
  Rymaně  11.33 11.33 
  Mníšek pod Brdy  11.35 11.36 3
  Nová Ves pod Pleší  11.41 11.41 
  Malá Hraštice  11.46 11.46 
  Mokrovraty  11.52 11.52 
  Stará Huť  11.58 11.58 
  Dobříš  12.00  2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster