..: Trasa vlaku Os 19053 - JŘ 2013 :..
Os 19053
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   8.54 6
  Praha-Vršovice  8.58 8.59 2
  Praha-Krč  9.05 9.05 2/2
  Praha-Braník  9.09 9.10 3
  Praha-Modřany zastávka  9.14 9.14 
  Praha-Komořany  9.16 9.16 
  Praha-Zbraslav  9.20 9.20 3
  Dolní Břežany-Jarov  9.24 9.24 
  Vrané nad Vltavou  9.27 9.28 2
  Skochovice  9.30 9.30 
  Měchenice  9.33 9.34 2
  Klínec  9.39 9.39 
  Bojov  9.44 9.44 
  Bojanovice  9.47 9.47 
  Čisovice  9.51 9.51 2
  Rymaně  9.57 9.57 
  Mníšek pod Brdy  9.59 10.00 3
  Nová Ves pod Pleší  10.05 10.05 
  Malá Hraštice  10.10 10.10 
  Mokrovraty  10.16 10.16 
  Stará Huť  10.22 10.22 
  Dobříš  10.24  2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster