..: Trasa vlaku Os 19052 - JŘ 2013 :..
Os 19052
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš   6.07 1
  Stará Huť  6.10 6.10 
  Mokrovraty  6.16 6.16 
  Malá Hraštice  6.22 6.22 
  Nová Ves pod Pleší  6.27 6.27 
  Mníšek pod Brdy  6.33 6.33 3
  Rymaně  6.35 6.35 
  Čisovice  6.41 6.42 3
  Bojanovice  6.45 6.45 
  Bojov  6.48 6.48 
  Měchenice  6.59 7.00 2
  Skochovice  7.02 7.02 
  Vrané nad Vltavou  7.06 7.07 2
  Dolní Břežany-Jarov  7.10 7.10 
  Praha-Zbraslav  7.13 7.14 3
  Praha-Komořany  7.17 7.17 
  Praha-Modřany zastávka  7.21 7.21 
  Praha-Braník  7.24 7.24 3
  Praha-Krč  7.28 7.28 2/2
  Praha-Vršovice  7.35 7.36 2
  Praha hlavní nádraží  7.40  5



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster