..: Trasa vlaku Os 19050 - JŘ 2013 :..
Os 19050
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš   3.40 1
  Stará Huť  3.43 3.43 
  Mokrovraty  3.49 3.49 
  Malá Hraštice  3.55 3.55 
  Nová Ves pod Pleší  4.00 4.00 
  Mníšek pod Brdy  4.06 4.06 3
  Rymaně  4.08 4.08 
  Čisovice  4.14 4.15 3
  Bojanovice  4.18 4.18 
  Bojov  4.21 4.21 
  Měchenice  4.32 4.33 2
  Skochovice  4.35 4.35 
  Vrané nad Vltavou  4.39 4.40 2
  Dolní Břežany-Jarov  4.43 4.43 
  Praha-Zbraslav  4.46 4.47 3
  Praha-Komořany  4.50 4.50 
  Praha-Modřany zastávka  4.54 4.54 
  Praha-Braník  4.57 4.57 3
  Praha-Krč  5.01 5.01 2/2
  Praha-Vršovice  5.08 5.09 2
  Praha hlavní nádraží  5.13  5



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster