..: Trasa vlaku Os 19014 - JŘ 2013 :..
Os 19014
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš   16.50 1
  Stará Huť  16.53 16.53 
  Mokrovraty  16.59 16.59 
  Malá Hraštice  17.05 17.05 
  Nová Ves pod Pleší  17.10 17.10 
  Mníšek pod Brdy  17.16 17.16 3
  Rymaně  17.18 17.18 
  Čisovice  17.24 17.37 3
  Bojanovice  17.40 17.40 
  Bojov  17.43 17.43 
  Klínec  17.48 17.48 
  Měchenice  17.54 17.55 2
  Skochovice  17.57 17.57 
  Vrané nad Vltavou  18.01 18.07 2
  Dolní Břežany-Jarov  18.10 18.10 
  Praha-Zbraslav  18.13 18.14 3
  Praha-Komořany  18.17 18.17 
  Praha-Modřany zastávka  18.21 18.21 
  Praha-Braník  18.24 18.24 3
  Praha-Krč  18.28 18.28 2/2
  Praha-Vršovice  18.35 18.36 2
  Praha hlavní nádraží  18.40  5



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster