..: Trasa vlaku Os 19012 - JŘ 2013 :..
Os 19012
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš   15.20 1
  Stará Huť  15.23 15.23 
  Mokrovraty  15.29 15.29 
  Malá Hraštice  15.35 15.35 
  Nová Ves pod Pleší  15.40 15.40 
  Mníšek pod Brdy  15.46 15.46 3
  Rymaně  15.48 15.48 
  Čisovice  15.54 16.07 3
  Bojanovice  16.10 16.10 
  Bojov  16.13 16.13 
  Klínec  16.18 16.18 
  Měchenice  16.24 16.25 2
  Skochovice  16.27 16.27 
  Vrané nad Vltavou  16.31 16.37 2
  Dolní Břežany-Jarov  16.40 16.40 
  Praha-Zbraslav  16.43 16.44 3
  Praha-Komořany  16.47 16.47 
  Praha-Modřany zastávka  16.51 16.51 
  Praha-Braník  16.54 16.54 3
  Praha-Krč  16.58 16.58 2/2
  Praha-Vršovice  17.05 17.06 2
  Praha hlavní nádraží  17.10  5



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster