..: Trasa vlaku Os 19011 - JŘ 2013 :..
Os 19011
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   15.00 6
  Praha-Vršovice  15.04 15.05 2
  Praha-Krč  15.11 15.11 2/2
  Praha-Braník  15.15 15.16 3
  Praha-Modřany zastávka  15.20 15.20 
  Praha-Komořany  15.22 15.22 
  Praha-Zbraslav  15.26 15.26 3
  Dolní Břežany-Jarov  15.30 15.30 
  Vrané nad Vltavou  15.33 15.34 2
  Skochovice  15.36 15.36 
  Měchenice  15.39 15.40 2
  Klínec  15.45 15.45 
  Bojov  15.50 15.50 
  Bojanovice  15.53 15.53 
  Čisovice  15.57 15.57 2
  Rymaně  16.03 16.03 
  Mníšek pod Brdy  16.05 16.06 3
  Nová Ves pod Pleší  16.11 16.11 
  Malá Hraštice  16.16 16.16 
  Mokrovraty  16.22 16.22 
  Stará Huť  16.28 16.28 
  Dobříš  16.30  2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster