..: Trasa vlaku Os 19010 - JŘ 2013 :..
Os 19010
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš   13.07 1
  Stará Huť  13.10 13.10 
  Mokrovraty  13.16 13.16 
  Malá Hraštice  13.22 13.22 
  Nová Ves pod Pleší  13.27 13.27 
  Mníšek pod Brdy  13.33 13.33 3
  Rymaně  13.35 13.35 
  Čisovice  13.41 13.42 3
  Bojanovice  13.45 13.45 
  Bojov  13.48 13.48 
  Klínec  13.53 13.53 
  Měchenice  13.59 14.00 2
  Skochovice  14.02 14.02 
  Vrané nad Vltavou  14.06 14.07 2
  Dolní Břežany-Jarov  14.10 14.10 
  Praha-Zbraslav  14.13 14.14 3
  Praha-Komořany  14.17 14.17 
  Praha-Modřany zastávka  14.21 14.21 
  Praha-Braník  14.24 14.24 3
  Praha-Krč  14.28 14.28 2/2
  Praha-Vršovice  14.35 14.36 2
  Praha hlavní nádraží  14.40  5



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster