..: Trasa vlaku Os 19009 - JŘ 2013 :..
Os 19009
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   13.30 6
  Praha-Vršovice  13.34 13.35 2
  Praha-Krč  13.41 13.41 2/2
  Praha-Braník  13.45 13.46 3
  Praha-Modřany zastávka  13.50 13.50 
  Praha-Komořany  13.52 13.52 
  Praha-Zbraslav  13.56 13.56 3
  Dolní Břežany-Jarov  14.00 14.00 
  Vrané nad Vltavou  14.03 14.08 2
  Skochovice  14.10 14.10 
  Měchenice  14.13 14.14 2
  Klínec  14.19 14.19 
  Bojov  14.24 14.24 
  Bojanovice  14.27 14.27 
  Čisovice  14.31 14.31 2
  Rymaně  14.37 14.37 
  Mníšek pod Brdy  14.39 14.40 3
  Nová Ves pod Pleší  14.45 14.45 
  Malá Hraštice  14.50 14.50 
  Mokrovraty  14.56 14.56 
  Stará Huť  15.02 15.02 
  Dobříš  15.04  2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster