..: Trasa vlaku Os 19007 - JŘ 2013 :..
Os 19007
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   10.00 5
  Praha-Vršovice  10.04 10.05 2
  Praha-Krč  10.11 10.11 2/2
  Praha-Braník  10.15 10.16 3
  Praha-Modřany zastávka  10.20 10.20 
  Praha-Komořany  10.22 10.22 
  Praha-Zbraslav  10.26 10.26 3
  Dolní Břežany-Jarov  10.30 10.30 
  Vrané nad Vltavou  10.33 10.38 2
  Skochovice  10.40 10.40 
  Měchenice  10.43 10.44 2
  Klínec  10.49 10.49 
  Bojov  10.54 10.54 
  Bojanovice  10.57 10.57 
  Čisovice  11.01 11.01 2
  Rymaně  11.07 11.07 
  Mníšek pod Brdy  11.09 11.10 3
  Nová Ves pod Pleší  11.15 11.15 
  Malá Hraštice  11.20 11.20 
  Mokrovraty  11.26 11.26 
  Stará Huť  11.32 11.32 
  Dobříš  11.34  2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster