..: Trasa vlaku Os 19006 - JŘ 2013 :..
Os 19006
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš   7.37 1
  Stará Huť  7.40 7.40 
  Mokrovraty  7.46 7.46 
  Malá Hraštice  7.52 7.52 
  Nová Ves pod Pleší  7.57 7.57 
  Mníšek pod Brdy  8.03 8.03 3
  Rymaně  8.05 8.05 
  Čisovice  8.11 8.12 3
  Bojanovice  8.15 8.15 
  Bojov  8.18 8.18 
  Klínec  8.23 8.23 
  Měchenice  8.29 8.30 2
  Skochovice  8.32 8.32 
  Vrané nad Vltavou  8.36 8.37 2
  Dolní Břežany-Jarov  8.40 8.40 
  Praha-Zbraslav  8.43 8.44 3
  Praha-Komořany  8.47 8.47 
  Praha-Modřany zastávka  8.51 8.51 
  Praha-Braník  8.54 8.54 3
  Praha-Krč  8.58 8.58 2/2
  Praha-Vršovice  9.05 9.06 2
  Praha hlavní nádraží  9.10  5



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster