..: Trasa vlaku Os 19005 - JŘ 2013 :..
Os 19005
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   8.00 6
  Praha-Vršovice  8.04 8.05 2
  Praha-Krč  8.11 8.11 2/2
  Praha-Braník  8.15 8.16 3
  Praha-Modřany zastávka  8.20 8.20 
  Praha-Komořany  8.22 8.22 
  Praha-Zbraslav  8.26 8.26 3
  Dolní Břežany-Jarov  8.30 8.30 
  Vrané nad Vltavou  8.33 8.38 2
  Skochovice  8.40 8.40 
  Měchenice  8.43 8.44 2
  Klínec  8.49 8.49 
  Bojov  8.54 8.54 
  Bojanovice  8.57 8.57 
  Čisovice  9.01 9.01 2
  Rymaně  9.07 9.07 
  Mníšek pod Brdy  9.09 9.10 3
  Nová Ves pod Pleší  9.15 9.15 
  Malá Hraštice  9.20 9.20 
  Mokrovraty  9.26 9.26 
  Stará Huť  9.32 9.32 
  Dobříš  9.34  2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster