..: Trasa vlaku Os 19003 - JŘ 2013 :..
Os 19003
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   5.20 6
  Praha-Vršovice  5.24 5.25 2
  Praha-Krč  5.31 5.32 2/2
  Praha-Braník  5.36 5.37 3
  Praha-Modřany zastávka  5.41 5.41 
  Praha-Komořany  5.43 5.43 
  Praha-Zbraslav  5.47 5.47 3
  Dolní Břežany-Jarov  5.51 5.51 
  Vrané nad Vltavou  5.54 5.58 2
  Skochovice  6.00 6.00 
  Měchenice  6.03 6.04 2
  Bojov  6.14 6.14 
  Bojanovice  6.17 6.17 
  Čisovice  6.21 6.21 2
  Rymaně  6.27 6.27 
  Mníšek pod Brdy  6.29 6.40 3
  Nová Ves pod Pleší  6.45 6.45 
  Malá Hraštice  6.50 6.50 
  Mokrovraty  6.56 6.56 
  Stará Huť  7.02 7.02 
  Dobříš  7.04  2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster