..: Trasa vlaku Os 19002 - JŘ 2013 :..
Os 19002
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš   4.43 1
  Stará Huť  4.46 4.46 
  Mokrovraty  4.52 4.52 
  Malá Hraštice  4.58 4.58 
  Nová Ves pod Pleší  5.03 5.03 
  Mníšek pod Brdy  5.09 5.23 3
  Rymaně  5.25 5.25 
  Čisovice  5.31 5.32 3
  Bojanovice  5.35 5.35 
  Bojov  5.38 5.38 
  Měchenice  5.49 5.50 2
  Skochovice  5.52 5.52 
  Vrané nad Vltavou  5.56 5.57 2
  Dolní Břežany-Jarov  6.00 6.00 
  Praha-Zbraslav  6.03 6.04 3
  Praha-Komořany  6.07 6.07 
  Praha-Modřany zastávka  6.11 6.11 
  Praha-Braník  6.14 6.14 3
  Praha-Krč  6.18 6.18 2/2
  Praha-Vršovice  6.25 6.26 2
  Praha hlavní nádraží  6.30  5



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster