..: Trasa vlaku Os 19001 - JŘ 2013 :..
Os 19001
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   0.15 6
  Praha-Vršovice  0.19 0.19 2
  Praha-Krč  0.25 0.26 2/2
  Praha-Braník  0.30 0.30 3
  Praha-Modřany zastávka  0.33 0.33 
  Praha-Komořany  0.35 0.35 
  Praha-Zbraslav  0.38 0.39 3
  Dolní Břežany-Jarov  0.42 0.42 
  Vrané nad Vltavou  0.45 0.45 2
  Skochovice  0.48 0.48 
  Měchenice  0.50 0.50 
  Bojov  1.00 1.00 
  Bojanovice  1.02 1.02 
  Čisovice  1.06 1.06 2
  Rymaně  1.12 1.12 
  Mníšek pod Brdy  1.14 1.14 3
  Nová Ves pod Pleší  1.20 1.20 
  Malá Hraštice  1.24 1.24 
  Mokrovraty  1.30 1.30 
  Stará Huť  1.35 1.35 
  Dobříš  1.37  2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster